Uncategorized

Zadina két gólt szeretett Detroit számára, de a győztes Minnesota volt

Zadina sikeresen belépett a Detroit -ba a Minnesota jégmeccsbe, amikor mindkét gólt szerezte a nyitó időszakban. Az első alkalommal a 4. percben ünnepelt, amikor Tyler Bertuzzi bal oldali bal oldali védése véletlenül a kapus, Devan Dubnyk kapujának, Joel Eriksson Ek védője mögé áramlott. elvégre a Red Wings játékosai vezettek. A 17. percről nyolc egymást követő góllel javította az aktív Zadina statisztikáját a hatalmi játékban. A jobb oldali lövése után a korong visszhangzott a Dubnyki előtt harcoló játékosok zűrzavarában, és a háta mögött végződött.

A kedvenc Minnesota azonban a második 20 perc elején megszerezte a vezetést saját oldalára.2: 2-nél összehasonlította Mats Zuccarello-t és Jason Zucker különbséget tett. Eric Staal szintén biztosítást adott ehhez a cselekményhez.

A cseh Filip Hronek védő (27:37, -2, 1 lövés) volt a legforgalmasabb vendégjátékos. Gyakran a jégen is megemlítették az első támadás Zadina tagját (20:51, 2 + 0, +/-: 0, 7 lövés), aki egy találatban két találatot adott először az NHL-ben játszott karrierjének első alkalommal.

< Hat egymást követő mérkőzésen eljutott a nyertes sorozatához, a Columbus -hoz, amely a Keleti Konferencia nyolcadik asztalához helyezte magát.Utoljára csak 4: 3 legyőzte Winnipeg -t, amikor ismét megbízhatott a lett kapus egyikében.

Elvis Merzlikins és Matss Kivlenieks uralják a Blue Jackets gyűrődését, amikor Joonas Korpisal megsérült. Merzlikins belépett a repülőgépekbe, és megállította a vendég 30 lövéséből 27-et, akik háromszor vezettek a nyitó kétharmadban. elrejtette az 55. perc Oliver Bjorkstrand-t. A dán csatár kétszer szerezte meg a meccset, amelyet az utóbbi három rajtjában már elért.16 találatával ő a klub legjobb gólszerzője, bár évfordulóján 13 párbajból hiányzott.