Uncategorized

Tour Down Under: Steele Von Hoff nyeri a bajnokságban részesülő negyedik fázist

Az ausztrál kerékpáros, Steele Von Hoff nyerte a Tour Down Under verseny negyedik szakaszát.

Az utóbbi néhány száz méteres ütközés megosztotta a terepet, és Von Hoff mindössze hét versenyző között volt, aki a pénteki verseny megdöntésére szolgált. .

Kenny De Haes (Lotto Soudal) belga versenyzőt láttak a földön, fájdalommal szorongatta a csuklóját.

Lorenzo Manzin (FDJ) a francia versenyző is sok bőrt veszített el.

Ez egy újabb hatalmas lendület Von Hoff számára, aki a tavalyi szezon végén elvesztette WorldTour-szerződését.

Idén egy brit kontinentális csapatba fog indulni és

A bajnokság ellenére sem változott az általános rangsorban, mert a célnak 3 km-en belül a pénteken, a 144. Hills város Mt Barker.

Az ausztrál Rohan Dennis hét másodperccel vezet a BMC csapattársához, Cadel Evanshez.

Korábban a dél-afrikai kerékpáros, Daryl Impey három értékes másodperc visszakapott.

Impey lett az Az Orica-GreenEDGE fő reménye az idei Santos-turnén, miután Simon Gerrans megvédte a karácsony előtti edzést.

A dél-afrikai a teljes helyet a 10. helyen kezdte, 22 másodperccel Dennis mögött.

Az Orica-GreenEDGE sok munkát végzett a színpad első felének irányítása érdekében.

A szünet befejezése után az Impey megnyerte az első közbenső sprintot Ashbourne-ben, 89,5 km-re a színpadra. .

Ez Impeynek három másodperces bónuszt adott egy versenyen, amelyet gyakran nagyon szűk időrések határoztak meg..

Csapattársa, Michael Hepburn, a brit versenyző Peter Kennaugh (Sky), a francia Cedric Pineau (FDJ) és a korábbi versenyvezető, Jack Bobridge (UniSA) egyértelművé vált a színpad elején.

Az American Lawson Craddock (Óriás-Alpecin) az első néhány kilométerben összeomlott és kórházba vitték megfigyelésre.

A szünetnek soha nem szabad túl nagy rést képeznie, és 67,5 kilométerrel maradtak el.

Miután Impey nyerte a sprintot, kazah Ruslan Tleubajev (Astana), orosz Maxim Belkov (Katusha) és belga Pieter Serry (Etixx-QuickStep) támadtak.

kevesebb, mint két perc alatt, de jóval a cél előtt is elkaptak, ahogy a peloton széttépett.