Uncategorized

Andy Murray az utóbbi nyolcban Wimbledonból Sam Querrey-nek fekszik

Andy Murray vége a fájdalmas és nem teljesen váratlan volt. Harmadik Wimbledon-bajnoki törekvése elkerülte a Központi Bíróságot, amikor fájó csípője végül feladta őt, és Sam Querrey teljes mértékben kihasználta a sérülést, hogy megnyerték a negyeddöntőjüket: 3-6, 6-4, 6-7 (4), 6-1, 6-1.

Az élelmezési célú beanpole az első amerikai férfi Andy Roddick nyolc évvel ezelőtti férfi elődöntőjében, de esélye egy teljesen illeszkedő Marin Cilic túljutására az elődöntőben az elődöntők valószínűleg vékonyabbak, mint amennyire kilátásba ütközött Murray ellen. Andy Murray kijáratával elhagyja Johanna Kontat, hogy kielégítse Wimbledon dicsőség vágyát | Barney Ronay Bővebben

A védő bajnok úgy mozgott, mint Herkules – Harold Steptoe ló, nem a mitikus erőszakos – a két órában és 42 percben, amíg tartott.A záró két sorozatban, amely együttesen 49 percet vett igénybe, képtelen volt megváltoztatni a verseny irányát vagy hangulatát. Időnként ütőjét mankóként használta, bár egyszer nem fontolgata meg az átadást.

Murray azt ajánlotta, hogy csatlakozik Johanna Konta-hoz az elődöntőbe, ahol az első brit játékosokká váltak, akik elmentek erre. mélyen a férfi és női sorsoláson ugyanazon a Wimbledoni versenyen. Most Konta vádolja a nemzet reményeit egyedül. Ha Murray-nak kényelmi morzsája volt, Novak Djokovic visszavonulása volt, hosszú távú könyök sérülésével a második sorozatban Tomas Berdych ellen. Ez megtartja a skótot a világ első számán, de kétségbeesetten közel van a tetejéhez.Uralma, amely akkor kezdődött, amikor tavaly novemberben Djokovicot a hegy tetejéről megbukta, ostrom alatt áll.

A jelenlegi állapotban Murray No1, ezt követi Rafael Nadal, Djokovic és Stan Wawrinka, mind 1500-n belül. rangsorolási pontok. Roger Federer visszatér a No3-ra, ha megnyeri a versenyt.

Murray számára még aggasztóbb az az elképzelés, hogy egy elméleti fa tetején levő statisztikai rohanás az ő kisebb visszaesésének kibővített trendje: negyedik veresége két szettből egyre tavaly szeptember óta; ezt megelőzően ebből a pozícióból 39-et nyert.Először orvosolni kell egészségügyi problémáival, de ugyanolyan aggódik majd a korlátozott mozgás miatt, amely kevésbé versenyképessé tette a nagy meccseken. More info here

Murray azt mondta, miután a negyedik fordulóban verte Benoît Paire-t: „Ha én” küzd, és nem mozogok jól, ez talán jobban befolyásolja az előadásaimat, mint a többi srác, akik nem annyira támaszkodnak mozgásukra. ” Ez a prognózis elmondta a negyeddöntő történetét. Murray gyökere az oldalirányú gyep gyökere volt, és sok lövést ütött el az egyik lábáról, és a legjobbja alá távozott. A végéig harcolt, mint mindig, de nem lehet tagadni, hogy a csípője ugyanúgy volt a probléma, mint a tenisz. Facebook Twitter Pinterest Murray a negyedik sorozat során küzd. Fénykép: Tom Jenkins a Guardianért.

Egy unalmas délután mindez annyira fényesen kezdődött.Három perc alatt Murray két meccsen állt elő, és Querrey csak egyetlen pontot nyert, az első 27 ászával, amely 126-ban vitte a versenynaptár tetejére. Hét perc elteltével Murray 3-0-ra emelkedett, de gyaníthatta volna, hogy szüksége van ennek a repülõ startnak a védelmére, ha Querrey hamarosan mûködik a jobb jobb karjával – és meg is tette.

Az amerikai közel 10 órát, 17 készletet és négy döntetlen-szünetet vett igénybe a negyeddöntőbe, míg Murray nyolc órát és 20 percet vett igénybe az egyetlen szett elvesztése érdekében – de a számok és a futó eredmények zavaró igazságot rejtettek.

A 4-2-es helyzetben Murray visszautasította. üldözni egy rutin lobot, amely elérte a hozzáférési pontját.Noha valószínűleg a nagyobb csaták elkötelezettségével kezeli az erőforrásait, inkább úgy tűnt, mint aki ezt a titokzatos csípő-sérülést vigyázta. Querrey olyan messze volt a tempótól, hogy nem tudott készpénzt fizetni, és Murray 28 perc elteltével elkészítette az első szettet.

Az aréna végre megtelt, ám a tömegben egyre növekvő aggodalom merült fel. Murray nem a legjobbra pillantott. A remény erősebb lehetett volna, mint az elvárás, hogy Querrey kupacba esik.De a No28 világ – aki Novak Djokovic-ot a tavalyi negyedik fordulóban bocsátotta ki, és ebben a szezonban David Goffinot, Dominic Thiem-t, Nick Kyrgios-ot és Rafael Nadalot egy varázslatos hét alatt az Acapulco-ban legyőzte – hajlamos volt lógni.Andy Murray: Nem Nem kap elegendő energiát ahhoz, hogy Sam Querreyt zavarja Kevin Mitchell Bővebben

A második sorozatban Querrey a kilencedik játékban szerette magát kilencedik ászával, és a harmadik kísérletben Murray-t törte meg, hogy egyenként egyenlő legyen. Aztán, ahogy már sokszor tette, Murray háborúban visszatért az életbe, megtörve és megtartva a régi mágiáját. Mire a harmadik sorozatban visszatért a 4-3-os vezetésre, amelyet a másodikban tartott, a játék átalakult – de ismét eldobta.Querrey 5-5-re tört egy hólyagos bíróságon keresztüli hátsó játékkal – de a döntetlen-veszteség során elvesztette a telepet.

A meccs hátralévő részében azonban írta a forgatókönyvet. Querrey háromszor tört össze, hogy 22 zavaró percben becsomagolja a negyedik szettet, és a szorongás szintje észrevehetően megnőtt Murray boxában. Ivan Lendlnek és csapata számára nem kellett emlékeztetnie arra, hogy a skót elvesztette az utolsó három öt sorozatú mérkőzését. Feladata, hogy az egyik munka lábán mára Herculean volt, de a súlya túl nagy volt.

Querrey, akit valaha érzelmileg zúzódtak, amikor elutasították egy híresség TV társkereső programján, szintén kissé acélzik róla. .Most előállította: egy befejező 118 mph-os ász Murray jobb karján, amely mozdulatlanul lógott az oldalán. “Nem azért kezdtem a legjobbat, csak elmozdultam” – mondta később Querrey. “Kicsit tovább élvezni fogom ezt, pihenni fogok holnap, és mindent megteszek, hogy felkészüljek a félszigetre.”